amlormotibinti.paymangbowestwebdobulocsiralarri.info

Unfortunately! something is. Now all became..

Đaneli Lađake - Rama Batijarević - Alali E Dadestar Sa (Cassette, Album)

by Doulmaran 8 Comments on Đaneli Lađake - Rama Batijarević - Alali E Dadestar Sa (Cassette, Album)
Posted On DEFAULT

8 Comments on Đaneli Lađake - Rama Batijarević - Alali E Dadestar Sa (Cassette, Album)

  1. E mitura në Durrës largohet nga banesa prej më 17 maj, e ëma e shqetësuar: S'ka asnjë gjurmë Një vjeçare është larguar nga banesa e saj në lagjen nr.4 në Durrës. Lexo më shumë.
  2. Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka folur për masën e reciprocitetit ndaj Serbisë që pritet të vihet nga qeverisja me Albin Kurtin.
  3. Korçarët e kanë kaluar ditën e martë në një analizë të gjatë me pamje filmike të përballjes së tyre të parë me Partizanin e Beogradit, duke kuptuar se çfarë mund të bëjnë më mirë në këtë takim të kthimit. Kjo do të jetë një ndeshje e rëndësishme për ne dhe deri diku e barabartë me kundërshtarin.
  4. Paraqitja e Bardhit është bërë me vullnetin e tij të lirë, pas urdhrit të lëshuar nga gjykata në korrik të këtij viti. Gjykata e Tiranës urdhëroi që Bardhi, të sillej forcërisht në gjyqin ku po shqyrtohet dosja “Babale” pasi sipas saj, Bardhi është njoftuar dy herë për të dëshmuar në këtë gjyq, por heziton të.
  5. May 19,  · “Nëse Kolegji e pranon atë kërkesë, atëherë e gjithë marrëveshja Basha-Rama bie poshtë”, tha Duka. Te lidhura. Zyrtare/ Zbardhet marrëveshja PD-PS, ja kur do të mbahen zgjedhjet. Rama njofton ç'vjen pas Vetingut: Çadra 3 muaj e përdorur jepet me qira.
  6. e tyre në vendet e votimit dekurajojnë mashtrimet, parregullsitë dhe gabimet administrative. Vendosja e vëzhguesve në vendet ku voto-het gjithashtu shërben për të dekurajuar pengesat gjatë një fushate dhe ditës së zgjedhjeve. Gjithashtu, kur vëzhguesit monitorojnë edhe.
  7. Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Velipojë, aty ku do të zhvillojë një takim me Këshillin Koordinues për Veriun. Të pranishëm janë deputetë të qarkut të Shkodrës dhe Lezhës, si dhe ministri Sandër amlormotibinti.paymangbowestwebdobulocsiralarri.infoinfo dihet nëse Rama do të vendosë përfun.
  8. Projeksioni i Ramës/ Vasili: I gabuar! Shifrat janë kokëforta, kemi vdekshmërinë më të lart në rajon nga COVID Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një komunikim me Skype me News 24, e cilësoi të gabuar dhe të pavërtetë projeksionin e paraqitur sot nga kryeministri Rama se Shqipëria do të kishte viktima në rast se qeveria nuk merrte masat e duhura për.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *