amlormotibinti.paymangbowestwebdobulocsiralarri.info

Unfortunately! something is. Now all became..

E Dadesrir Čereni - Rama Batijarević - Alali E Dadestar Sa (Cassette, Album)

by Majora 7 Comments on E Dadesrir Čereni - Rama Batijarević - Alali E Dadestar Sa (Cassette, Album)
Posted On DEFAULT

7 Comments on E Dadesrir Čereni - Rama Batijarević - Alali E Dadestar Sa (Cassette, Album)

  1. Nuk është hera e parë që Rama me Ministren e tij të Arsimit i ngulin thikë pas shpine maturantëve. Në të gjithë këto vite e ka bërë rregullisht me ndryshimin e rregullave të pranimit në Universitete. Po kështu me mesataren, me investimet e munguara, me bibliotekat që nuk ekzistojnë, me laboratorët e .
  2. Sa të jetë kjo botë, sa të jetë platforma për bashkëqeverisjen me qytetarët, sa të jenë portalet, sa të jenë anti portalet e lali Erit, me ty përjetë Edi Rama! Pas fjalisë së fundit, e çmendura N e kryeqytetit, bëri një prapaktheu të menjëhershme, duke u rikthyer tek gurët e trevave, në sheshin e rindërtuar Skënderbej.
  3. Gënjeshtra e ka emrin Rama/ Dalin dokumentet për rikonstruksionin e QS Ai do të jetë i ndritshëm, sa më shumë ne të investojmë tek arsimimi, shkollimi, edukimi i fëmijëve dhe i të rinjve shqiptarë. Qeveria ka pasur e ka një përparësi madhore arsimin. Në dhomën e .
  4. se nje i marre si Rama, ka Timonin e qeverise, por kjo marrezia e tij, me ate Ditmirin Bushat, eshte vec nje nga mijra, te ketij Rames truthat, tani more ti poet Beni, besoj je bere pishman, qe per shume vite e vite, ke vleresuar nje hajvan, me aq sa i ke sherbyer, pa fund duke e lavderuar, ti per gjithe jeten tende, do ndihesh i turperuar, se.
  5. Jan 14,  · Sot bota e mediave zien mesvedi për presionet e shumta që vijnë nga Rama, ministrat e qeverisë së tij, nga kryebashkiaku Veliaj, nga këshilltarë, ndihmëskëshilltarë, dhe kjo ndodh natë për natë, ditë për ditë. Rrëfehen me qindra raste të tilla nga pronarë mediash, gazetarë, kryeredaktorë.
  6. Zbulohet pasuria e Edi Ramës, sa merr nga punët artistike kryeministri. Ministri i Brendshëm deklaron si të ardhura vjetore pagën dhe të ardhurat nga komisionet e përhershme e të përkohshme në Kuvend. Fatmir Xhafaj ka deklaruar si pasuri të patundshme një dyqan në Vlorë nga dhënia me qira e të cilit ka marrë euro në një.
  7. Grupi mafioz i Habilajve që drejtonte rrjetin kriminal të trafikut të drogës drejt Italisë, nuk dyshohet vetëm për lidhjet me ish-ministrin Saimir Tahiri. Gazetari Blendi Fevziu ka thënë sonte se në dijeninë e tij, ka foto të një ministri aktual të qeverisë ‘Rama 2’ me Habilajt, por pa e dhënë em.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://ecarducfemalerapecengechefi.co/toschydtiatrankepar/jackson-five-skywriter-vinyl.php